Rychlý kontakt:

Mob.: +420 602 745 458 Ing. Pavel Holcmann holcmann@volny.cz


nebo +420 721 282 205 Michaela Košíčková

Czech English German

nove-logo

Rekreační areál pro cykloturisty, milovníky krásné přírody a historických památek

Penzion a celý rekreační areál poskytuje skvělé zázemí pro uspořádání klubových motorkářských srazů, setkání různých zájmových skupin, cyklistů, seniorů, školní výlety a zájezdy spojené s návštěvou muzea. Areál campu má ideální podmínky pro uspořádání firemních, teambuildingových či outdoorových akcí, workshopů nebo třeba cvičení jógy v přírodě.

K relaxaci Vám poslouží venkovní bazén a nové venkovní vířivky. K aktivnímu odpočinku lze využít hřiště, pingpongový stůl a rozlehlý prostor campu. K zapůjčení máme také kola nebo nordické hole. Pro děti jsou k dispozici hračky, trojkolky, koloběžky. K dispozici pro Vaši akci nebo sraz je naše moravská restaurace nebo venkovní terasa a zahrádka. Příjemný večer s přáteli nebo kolegy můžete strávit v campu u posezení s krbem nebo u táboráku, který potěší především děti. Na objednání lze také připravit večer s degustací kvalitních moravských vín z okolí.

Okolí penzionu v blízkosti Národního parku Podyji a Vranovské přehrady nabízí ideální prostředí pro vyjížďky na motorce,  řadu značených cyklistických a turistických tras s propojením na cyklostezky v Rakousku a mnoho významných kulturních památek a turistických atrakcí a aktivit. Nedaleko Lesné se nachází bývalé královské historické město Znojmo, významné vinařské centrum s okolními sklepy a vinicemi. Na výlet se můžete vypravit i do sousedního Rakouska, které nabízí mnoho turistických zajímavostí. 

  V rámci akce nebo pobytu můžeme připravit nebo zajistit program jednodenního nebo vícedenního výletu do okolí. Pro vaše moto, cyklo nebo turistické výlety lze připravit také balíček s jídlem a pitím.

 

Toulavá kamera u nás

toulava kamera

Počasí u nás

Předpověď počasí

Naši partneři:

logo-birell plzen znovin kudyznudy