Rychlý kontakt:

Mob.: +420 602 745 458 Ing. Pavel Holcmann holcmann@volny.cz


nebo +420 721 282 205 Michaela Košíčková

Czech English German

nove-logo

Rekreační areál pro cykloturisty, milovníky krásné přírody a historických památek

 

leto 2 20140917 1470501023Penzion a camp Muzeum LESNÁ

Vzpomínáte rádi na prázdniny u babičky, vůni benzinu z dědečkovy garáže nebo jste alespoň vždycky chtěli zažít atmosféru z filmu Na samotě u lesa? Právě za těmito zážitky a vzpomínkami jezdí hosté k nám do Lesné.
Penzion a camp Muzeum Lesná se nachází v blízkosti rekreační oblasti Vranovská přehrada a je vyhledávaným místem milovníků cyklistiky, kultury a technických památek stejně jako obdivovatelů krás jižní Moravy. Rozlehlý areál nabízí ubytování v apartmánech, chatkách nebo ve útulném kempu.
Apartmány penzionu jsou situovány do původního venkovského stavení, v němž na vás dýchne atmosféra prázdnin u prarodičů na venkově. Celkem lze v penzionu ubytovat až 22 osob, a to v 5 čtyřlůžkových a 1 dvoulůžkovém apartmánu. Všechny jsou vybaveny rekonstruovanou koupelnou se sprchovým koutem, v jednom najdete i luxusní vířivou vanu. Některé apartmány disponují i vlastní kuchyňkou, televizí, přehrávačem DVD aj.
Venkovská romantika čeká na ty, kdo se ubytují v chatkách situovaných na rozlehlém travnatém prostranství za budovou muzea. V campu je nyní k dispozici 6 čtyřlůžkových chatek. V chatkách najdete klasické vybavení - dvě palandy nebo dvoulůžko, pokoje jsou navíc doplněny lednicí a varnou konvicí, všichni hosté ubytovaní v penzionu a chatkách pak mohou využívat zahradní nábytek a náš filtrovaný bazén.
Celá rozloha campu činí 8 000 m2. Camp je situován do starého ovocného sadu kde si stanaři mohou najít dostatek místa a zároveň soukromí pro své přenosné obydlí, pro karavany je samozřejmě k dispozici elektrická přípojka.
V ceně campu je zahrnuto neomezené užívání sprch a teplé vody. Užívání bazénu za příplatek.

Pro naše hosty je k dispozici naše stylová moravská restaurace v areálu muzea. Dále mohou využívat filtrovaný bazén, venkovní kuchyňka, terasa s TV, ohniště a krby na večerní táboráky, půjčovna kol, ping-pongový stůl, nohejbalové hřiště. Na travnatém dvoře u penzionu potom najdete krytou terasu s možností občerstvení a vinný sklípek.

Prázdninové pobyty probíhají v turnusech od soboty do soboty (netýká se karavanů a stanů). Našim hostům nabízíme možnost výhodné polopenze. Provoz penzionu začíná již v dubnu.

  • Stylový penzion s kapacitou až 22 osob.
  • Vlastní moravská restaurace pro 100 + 80 osob.
  • Ideální poloha pro cykloturistiku.
  • Blízkost Vranovské rekreační oblasti.
  • Rozloha campu cca 8000 m2, parková úprava.
  • Ubytování v zahradních chatkách.
  • Elektropřípojky pro caravany a stany.
  • Plavecký bazén 11 x 5 x 1,5 m.
  • Zahradní krb s udírnou, 3x ohniště.

Vhodné k pořádání klubových srazů a akcí.

Fotografie z areálu najdete ve fotogalerii.

Toulavá kamera u nás

toulava kamera

Počasí u nás

Předpověď počasí

Naši partneři:

logo-birell plzen znovin kudyznudy