Rychlý kontakt:

Mob.: +420 602 745 458

Tel.:   +420 515 291 077

info@veteransalon.cz

 

 

Czech English German

nove-logo

Rekreační areál pro cykloturisty, milovníky krásné přírody a historických památek

Vysnili jste si svůj velký den a hledáte ideální místo, kde jej uskutečnit? Máte-li představu venkovního obřadu pod korunou stromů a následné zahradní párty, kde se nemusíte bát ani deště, právě teď jste našli to pravé. 

 V místech za budovou muzea se rozprostírá jabloňový sad se zeleným trávníkem a spoustou místa pro všechny vaše hosty. Obřad můžete uspořádat přímo u nás pod košatou jabloní ozdobenou bílými pentlemi, nebo třeba na zámku ve Vranově nad Dyjí, hradě Bítov, případně ve městě Znojmě.

Následnou oslavu vám pak uspořádáme na travnatém prostranství, máme i pódium pro DJ nebo kapelu. Nemusíte se bát ani deště, před ním se případně schováte pod trámoví zrekonstruované stodoly, která doplňuje kouzelnou atmosféru vesnického stavení. 

Vaše hosty ubytujeme v penzionu a campu (54 míst), takže můžete společně vychutnávat vašeho velkého dne do poslední chvíle a netrápíte se zbytečnou organizací dopravy z místa na místo.

Svatbu pro vás rádi zorganizujeme na klíč: od tématu a barev, přes doporučení vhodného menu a zajištění cateringu až po zábavu pro hosty a výslužku. Chceme, abyste si svůj den náležitě a bez starostí užili. 

 

 

 

Toulavá kamera u nás

toulava kamera

Cyklisté vítáni

cykliste vitani logo

Počasí u nás

Předpověď počasí

Naši partneři:

logo-birell plzen znovin kudyznudy